Lifting nićmi Aptos - ciekawa metoda walki ze starzeniem

Nazwa nici liftingujących Aptos nie wzięła się znikąd. Pochodzi od ANTI PTOSIS, co oznacza “przeciwko opadaniu”. To doskonale pokazuje nam, jakich efektów można się spodziewać, decydując się właśnie na taki lifting.

Lifting nićmi Aptos ma na celu zliftingowanie i zrewitalizowanie tkanek, co w efekcie daje ich podtrzymanie i uniesienie do góry. W ten sposób uzyskujemy piękną, młodzieńczą i jędrną skórę twarzy, na którą zdają się nie oddziaływać czynniki grawitacyjne. Lifting nićmi Aptos stanowi rewelacyjną metodę odmładzania twarzy i poprawy jej wolumetrii. Bardzo chętnie wybieraną przez najlepszych kosmetologów.

 

Lifting nićmi Aptos - prosty sposób na szybką i widoczną poprawę stanu skóry!

 

Lifting nićmi Aptos uznawany jest za doskonałą alternatywę dla chirurgicznych metod poprawy owalu twarzy. Metoda ta jest stosowana od kilkunastu lat i cały czas się rozwija. Z roku na rok zostaje udoskonalana, przez co pozwala osiągać coraz lepsze efekty.

 

Specjaliści kliniki Novoderm zgodnie twierdzą, że głównym efektem, jaki otrzymujemy przy tej metodzie jest przywrócenie opadających tkanek miękkich to tej pozycji, w której znajdowały się pierwotnie - podczas młodzieńczych lat. Dodatkowo bardzo ważną cechą tego sposobu jest to, że w niciach znajduje się kwas polimlekowy (L-lactic), który aktywuje naturalną rewitalizację skóry oraz hamuje procesy starzenia. Zaletą tego zabiegu jest również to, że można go stosować nawet u osób z wyjątkowo cienką skórą lub z niewielką ilością tkanki tłuszczowej. To bardzo ważne, ponieważ zwiększa zakres osób, u których można tę rewelacyjną technikę wykorzystać.

 

Lifting nićmi - wybierz dla siebie odpowiedni rodzaj zabiegu!

 

Niewiele osób przychodzących do kliniki medycyny estetycznej z chęcią wykonania liftingu twarzy nićmi w ogóle wie, że są dostępne dwie różne metody. Warto poznać występujące między nimi różnice, aby móc wybrać najlepszą dla siebie. Oczywiście należy zauważyć, że bezpośrednio przed zabiegiem wykonuje się konsultacje ze specjalistą, podczas której lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog dobiera najlepszą metodę dla danej osoby. Mimo to bardzo ważna jest edukacja pacjentów.

 

Pierwszy rodzaj to Zabieg Excellence Visage. W tym przypadku stosuje się nici z mikrowypustkami, mocowanych naprzeciw siebie, które właśnie w ten sposób tworzą spiralny wzór. Zaletą tej metody jest to, że można ją wykorzystać we wszystkich obszarach twarzy. Nawet tam, gdzie musimy zmagać się z trudnymi do wymodelowania zmarszczkami. Specjaliści najcześciej wybierają ten sposób do podniesienia brwii, likwidacji zmarszczek zmarszczek wargowo-nosowych czy eliminacji asymetrii twarzy.

 

Drugą metodą liftingu z wykorzystaniem nici jest Zabieg Excellence Body, który jak sama nazwa wskazuje wykonywany jest nie na twarz, a na ciało. Stosuje się go tam, gdzie skóra ciała jest wiotka, nieestetycznie opada lub obwisa na skutek np. sporej utraty tkanki tłuszczowej w wyniku odchudzania. Metodę warto stosować do modelowania i unoszenia piersi, wygładzenia nieestetycznych fałd nadkolanowych czy zliftingowania wewnętrznej części ud i do liftingu ramion. W efekcie struktura skóry staje się odmłodzona, jest gładka, jędrna i uelastyczniona.

 

Lifting nićmi Aptos - jak wygląda czas po zabiegu?

 

Dla większości osób odwiedzających kliniki medycyny estetycznej i decydujących się na wykonanie jakiegokolwiek zabiegu, bardzo ważne jest to, czego mogą się spodziewać po wyjściu z kliniki. W przypadku liftingu nićmi nie trzeba obawiać się specjalnie długiej rekonwalescencji. Ważne jest przede wszystkim to, aby po zabiegu odpowiednio zadbać o ten obszar skóry, w który były wprowadzane nici. Na szczęście nie jest to ani trudne, ani czasochłonne czy specjalnie uciążliwe. Zaleca się przede wszystkim wykonywanie zimnych okładów oraz pocieranie danych miejsc preparatem na bazie spirytusu. Na dwa tygodnie po zabiegu warto też zrezygnować z picia alkoholu.