Przeszczep tkanki tłuszczowej to doskonały na całkowitą zmianę Twojego wyglądu!

Prawie każda kobieta na świecie jest w stanie wskazać przynajmniej jedno miejsce na swoim ciele, w którym jej zdaniem zgromadziła się za duża ilość tkanki tłuszczowej. Nie zawsze jest to brzuch, pośladki czy ramiona. Niektóre panie narzekają też na okolicę kolan, z której bardzo ciężko jest usunąć tłuszcz klasycznymi metodami, czyli ćwiczeniami i dietą. A gdyby tak móc wyssać tą tkankę tłuszczową? Tak, jest to możliwe. Jednak warto też zastanowić się, czy można jakoś wykorzystać wyssane komórki tłuszczowe. Nie warto ich marnować! Przecież jest tyle innych miejsc, w których by się przydały (np. biust).

Opisana sytuacja nie jest tylko marzeniem. W dzisiejszych czasach, w których rozwój medycyny estetycznej jest ogromny, wyssanie zbędnej tkanki tłuszczowej z jednego miejsca i wprowadzenie jej w inne, które tego potrzebują, jest jak najbardziej realne do wykonania. I taki zabieg wykonuje się z powiedzeniem, od wielu lat. Nie tylko w Polsce.

 

Poznaj zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej za pomocą Adivive

 

Autotransplantacja czyli przeszczep tkanki tłuszczowej to nowoczesna, zaawansowana metoda, dzięki której można zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w obszarach, w których jest jej zdecydowanie za dużo i wykorzystać ją tam, gdzie jej brakuje (np. w celu poprawy stanu skóry, powiększenia piersi czy ust). Urządzeniem chętnie wykorzystywanym przez lekarzy do tego zabiegu jest właśnie Adivive.

 

Eliksir młodości, czyli przeszczep tkanki tłuszczowej Adivive

 

Metodę przeszczepu tkanki tłuszczowej w ramach tego samego organizmu bardzo skutecznie stosuje się w celu poprawy stanu skóry, zrewitalizowania jej i widocznego odmłodzenia. Podczas zabiegu dochodzi do pobrania tkanki tłuszczowej, odseparowania najwyższej jakości komórek tłuszczowych i macierzystych oraz wszczepienia ich tam, gdzie są one potrzebne. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dlatego jest on komfortowy dla pacjenta. Wypełnienie i wymodelowanie twarzy oraz ciała, a także rekonstrukcja uszkodzonych tkanek to główne cele zabiegu Adivive.

 

Lipotransfer Adivive cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ gwarantuje uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Dzięki niemu można poprawić kształt twarzy, np. zmieniając zarys żuchwy czy podbródka, wypełniając policzki lub inne miejsca, w których zdiagnozowano ubytki w skórze (np. blizny potrądzikowe czy powypadkowe). Doskonale spisuje się także jako metoda na poprawę wyglądu biustu - uniesienie lub powiększenie piersi oraz poprawa kondycji skóry biustu. Daje zdecydowanie lepsze efekty, bo bardziej naturalne i bezpieczniejsze niż klasyczne wszczepienie implantów. Lipotransfer Adivive doskonale spisuje się także w wypełnianiu drobnych zmarszczek mimicznych i głębokich bruzd. Specjaliści polecają go także dla osób starszych, u których skóra dłoni utraciła jędrność. Metodę warto wybrać też do wypełnienia lub poprawy kształtu pośladków.

 

Lipotransfer Adivive to bezpieczeństwo!

 

Decydując się na zabieg, który wykorzystuje Twój naturalny tłuszcz do uzyskania oczekiwanych efektów estetycznych, masz pewność, że wszystko odbędzie się bez komplikacji, ponieważ wszczepia się Twoje naturalne komórki, a nie obcy preparat. Ryzyko ewentualnych alergii czy odrzucenia preparatu przez organizm jest bliskie zeru. 

 

Jak podkreślają specjaliści kliniki Novoderm, zabiegu nie można wykonać w każdym przypadku. Nie będzie on przeprowadzony u osoby cierpiącej na zaburzenia krzepnięcia krwi, przyjmującej leki rozrzedzające krew, chorującej na zakrzepicę lub mającej aktywne infekcje skórne.

 

Myślisz o tym, aby zdecydować się na przeszczep tkanki tłuszczowej za pomocą Adivive? Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację lekarską.