Zwalcz cellulit i rozstępy! Wybierz Dermapen!

Pomarańczowa skórka i widoczne rozstępy to te dwa elementy, których kobiety wstydzą się najbardziej w kontekście wyglądu ich ciała. Na szczęście na rynku są nowoczesne metody. jak np. Dermapen, dzięki którym bardzo szybko można przywrócić skórę do odpowiedniej kondycji.

Nieestetyczna pomarańczowa skórk oraz widoczne fioletowe lub białe rozstępy powodują, że ciało nie wygląda idealnie pięknie i zdrowo. Defekty kosmetyczne najczęściej pojawiają się w tych miejscach na ciele, które w okresie letnim odsłaniamy cały czas. Uda, przedramię, brzuch, pośladki - wystawiamy na widok publiczny zarówno w ciągu dnia, nosząc np. krótkie spodenki i zwiewne sukienki na ramiączkach, jak również na basenie i plaży.

 

Kobiety walczące z cellulitem odczuwają znaczny spadek poczucia własnej wartości w okresie letnim, kiedy nie mogą założyć ubrań, w których czułyby się wygodnie, nie pociłyby się nadmiernie. Muszą decydować się na taką odzież, która zakryje ich niedoskonałości.

 

Zwiększ swój komfort życia i zapisz się na zabieg Dermapen!

 

Na szczęście w dzisiejszych czasach rozwój medycyny estetycznej jest tak znaczący, że mamy możliwość wyboru różnorodnych zabiegów, metod i preparatów, dzięki którym możemy szybko przywrócić skórę do oczekiwanego stanu. Ciało znów może być delikatne, jędrne, pozbawione cellulitu, rozstępów i przebarwień, a przy tym posiadam świeży młodzieńczy koloryt i jedwabistą gładkość. Przykładem zabiegu, który przynosi takie efekty jest Dermapen.

 

Urządzenie DERMAPEN jest bardzo chętnie wybierane przez kosmetologów jako metoda walki z pomarańczową skórką i tygrysimi paskami, ponieważ pozwala wprowadzić substancje czynne w głąb skóry. Dzięki temu skóra zostaje pobudzona do regeneracji nie tylko na jej zewnętrznych warstwach, ale również głębiej. Odnowa następuje bardzo szeroko, ponieważ dochodzi przede wszystkim do stymulacji naturalnego procesu produkcji kolagenu i elastyny oraz stymulacji fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. W efekcie następuje szybka i wyraźna poprawa gęstości i elastyczności skóry. Znika cellulit i rozstępy.

 

Sposób przeprowadzenia zabiegu można określić jako nakłuwanie skóry przy pomocy cienkich igieł o pulsujących ruchach. Jest to zabieg podobny do klasycznej mezoterapii, ale zdecydowanie lepszy, bo daje szybsze i większe efekty oraz nie powoduje efektów ubocznych i każdy zabieg trwa krócej. Dodatkowo Dermapen jest bardziej komfortowy dla pacjenta oraz pozwala lekarzowi kontrolować głębokość nakłuć. 

 

Specjaliści medycyny estetycznej polecają Dermapen również z tego powodu, że decydując się właśnie na ten zabieg można szybko zauważyć dużą poprawę w stanie skóry. Przyjmuje się, że wykonanie zaledwie dwóch czy trzech zabiegów daje już rewelacyjne efekty. Dzięki temu pacjenci są też bardziej skłonni do współpracy, chętnie i regularnie przychodzą na umówione terminy kolejnych zabiegów, co pozwala lekarzowi osiągnąć wyznaczone cele zabiegowe.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Dermapen?

 

Na zabieg Dermapen powinny zdecydować się wszystkie te osoby, którym zależy na szybkim uzyskaniu widocznej poprawy stanu skóry z jednoczesną możliwością błyskawicznego powrotu do codziennych aktywności zaraz po zabiegu. Jest to głównie metoda dla osób żyjących aktywnie, które mogą zrezygnować z wystawiania skóry na działanie słońca przez najbliższe 2 miesiące, dlatego termin wykonania zabiegu warto zaplanować na okres przedwakacyjny. Trzeba też pamiętać o tym, że nie w każdym przypadku można ją zastosować. Podstawowym przeciwwskazaniem jest choroba nowotworowa, okres ciąży i karmienia piersią oraz opryszczka. Przed zabiegiem zawsze następuje najpierw tzw. kwalifikacja, podczas której lekarz przeprowadza wywiad i podejmuje decyzje o wykonaniu zabiegu