O nas

lek. Krzysztof Teysler- właścicel Kliniki Novoderm

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

"Specjalizuję się w korekcji zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej,  kwasów hialuronowych, poprawą konturów twarzy za pomocą nici APTOS. 

Zajmuję się także mezoterapią, osoczem bogatopłytkowym oraz laseroterapią.

Medycyna estetyczna to moja pasja. Swoje umiejętności rozwijałem w 3 letniej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Zajęcia prowadzone pod okiem dr Andrzeja Ignaciuka- prekursora medycyny estetycznej w Polsce  były prawdziwą inspiracją do pogłębiania wiedzy. Dodatkowe certyfikaty otrzymałem z tytułu szkoleń w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.

Konferencje i kongresy w tym międzynarodowe z zakresu medycyny estetycznej są dla mnie prawdziwą przyjemnością. Zdobyta wiedza to zadowolenie moich Pacjentów które przekłada się na zaufanie jakim mnie darzą."

 

lek.stom. Aleksandra Zając-Krawczyk

"Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wcześniej studiowałam również kierunek kosmetologia. Pod koniec studiów stomatologicznych odkryłam medycynę estetyczną, która okazała się dla mnie idealnym połączeniem pasji do sztuki, medycyny oraz naturalnego, młodego i zdrowego wyglądu. Stomatologia naczuczyla mnie perfekcyjnej anatomii twarzy oraz bezpiecznego leczenia pacjentów, kosmetologia ukształtowała poczucie estetyki twarzy, dbałości o zachowanie proporcji oraz przywracanie młodzieńczego wygladu i eliminacja niedoskonałości.

Zabiegi, w których się specjalizuję to eliminacja zmarszczek i wypełnianie kwasem hialutonowm, w szczegolnosci modelowanie ust.

Wykonuję rownież zabiegi przywracajace młodość takie jak mezoterapia twarzy indywidualnie dobranymi preparatami, osoczem bogatopłytkowym, fibryną bogatopłytkową oraz usuwanie zmarszczek toksyną botulinową. "