Oferta

Medycyna estetyczna

W Klinice Novoderm udowadniamy, że jest zupełnie inaczej. Nowoczesną medycynę estetyczną traktujemy jako sposób na podkreślenie naturalnych walorów urody i tym samym poprawę samopoczucia Pacjenta. To holistyczne podejście do tematu ludzkiego piękna doskonale się sprawdza i wyróżnia naszą Klinikę na rynku.

oferta
 

Zabieg powiększania penisa

Własna tkanka tłuszczowa jest popularnym wypełniaczem, gdyż jest bezpieczna i dobrze tolerowana przez pacjenta. Wykonanie lipotransferu gwarantuje uzyskanie znacznie lepszego i długotrwałego efektu w porównaniu do wyników otrzymywanych przy zastosowaniu preparatów syntetycznych. Okazuje się jednak, że część komórek tłuszczowych ginie po przeniesieniu ich ...

oferta
 

Lifting HIFU

CZYM JEST HIFU? High Intensity Focused Ultrasound (HIFU), czyli skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości to zabieg medyczny w którym energia skupionych ultradźwięków o wysokiej intensywności jest używana do lokalnego podgrzewania lub niszczenia chorobowej lub uszkodzonej tkanki poprzez ablację.

oferta
 

Preparaty

Medycyna estetyczna XXI wieku to harmonijne połączenie dążenia do piękna z dbałością o naturalne potrzeby skóry. Każde ciało jest niepowtarzalne, a naszym zadaniem jest podkreślenie jego najpiękniejszych cech. W Klinice Novoderm wykorzystujemy do tego wyłącznie profesjonalne produkty kosmetyczne i kosmetologiczne z najwyższej półki.

oferta