Lifting HIFU

CO TO JEST LIFTING BEZ SKALPELA HIFU?

Lifting bez skalpela HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), to najnowocześniejszy zabieg medyczny służący do odmładzania skóry twarzy oraz likwidacji tkanki tłuszczowej. Wskazania zabiegowe to:

  • Usuwanie zmarszczek
  • Poprawa owalu twarzy, usuwanie tzw chomiczków
  • Poprawa elastyczności skóry
  • Likwidacja podwójnego podbródka
  • Uniesienie brwi
  • Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, biodrach i ramionach
  • Usuwanie cellulitu

Zabieg ten daje spektakularne i długo utrzymujące się efekty, a przy tym jest jednym z najbardziej naturalnych zabiegów medycyny estetycznej.

 

 JAK DZIAŁA HIFU V-MAX?

Wytwarzana przez urządzenie fala dźwiękowa o wysokiej częstotliwości dociera do warstwy SMAS w skórze, na głębokość 3,5-4,5 cm gdzie  powoduje tarcie komórek oraz ich przegrzanie. Dochodzi wówczas do celowego uszkodzenia „starych” włókien kolagenowych, ich skręcenia i skrócenia. Dzięki temu włókna kolagenowe zmuszone są do naturalnej odbudowy co poprawia jędrność skóry, zagęszcza skórę, zwiększa jej napięcie i spłyca zmarszczki.

V-MAX umożliwia także przeprowadzanie zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej, poprzez topienie warstwy tłuszczu znajdujące się na głębokości od 10mm do 20mm w skórze ciała.

 

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG LIFTINGU SKÓRY HIFU V-MAX?

Zależy to od obszaru, na którym ma zostać przeprowadzony zabieg. Lifting skóry twarzy, obejmujący likwidację zmarszczek na czole, podniesienie powiek, poprawę owalu twarzy oraz podniesienie obwisłej  skóry w okolicach żuchwy, trwa  60 min.

Zabieg likwidacji podwójnego podbródka to ok 20 minut.

Zabieg likwidacji tkanki tłuszczowej z jednej okolicy ciała to 20-30 minut na jedną okolicę.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od kondycji skóry przed zabiegiem zaleca się przeprowadzenie 1-3 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Efekt utrzymuje się przez okres 12 miesięcy do 1,5 roku.

Uwaga! Zabieg jest nieinwazyjny, po zabiegu nie pozostają żadne ślady, pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

Sprawdź cennik wygładzania zmarszczek przez lifting HIFU.

 

Lifting HIFU

usuwanie zmarszczek

poprawa elastyczności skóry

 


 

rewatilizacja skóry

usuwanie zmarszczek hifu

Zabieg na twarzy