Nawilżanie i Rewitalizacja

Ludzkie ciało składa się przede wszystkim z wody, z czego aż około 20% jej zasobów magazynujemy w skórze. Dlatego bywa ona nazywana papierkiem lakmusowym stopnia nawilżenia organizmu. Gdy pojawiają się niedobory wody, nie tylko odczuwamy pragnienie, ale też obserwujemy proces znacznego pogorszenia stanu skóry. Staje się ona sucha, szorstka, wrażliwa. To z kolei przyspiesza jej starzenie. Skóra, szczególnie na twarzy, wymaga regularnego i intensywnego nawilżania. W Klinice Novoderm zaopiekujemy się Państwa skórą w sposób kompleksowy, gwarantując przywrócenie jej do możliwie najlepszego stanu.
 

Nawilżanie i Rewitalizacja

Mezoterapia: nasza specjalność

Mezoterapia należy do najpopularniejszych, a jednocześnie najskuteczniejszych metod rewitalizacji skóry. Ten zabieg stosuje się od lat w profesjonalnych salonach kosmetologicznych oraz klinikach medycyny estetycznej. W Novoderm wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie, które gwarantuje naszym Pacjentom pełne bezpieczeństwo i 100% zadowolenie z efektów zabiegu.

Zabieg polega na podawaniu substancji odżywczych pod skórę poprzez niewielkie, ale gęsto rozsiane nakłucia. Dzięki temu nie tylko wprowadzamy specjalistyczne preparaty tam, gdzie ich działanie będzie najefektywniejsze, ale także stymulujemy skórę do uruchomienia naturalnych procesów odbudowy.

Zabieg mezoterapii doskonale sprawdza się w przypadkach znacznego pogorszenia stanu skóry, zwłaszcza cery. To skuteczna broń w walce z takimi przypadłościami, jak łojotok, trądzik, grudki, skrajne przesuszenie, wągry, ale też cellulit, zmarszczki i – o czym nie wszyscy wiedzą – wypadanie włosów. Zastosowanie tego zabiegu jest bardzo szerokie.

Jakich efektów można się spodziewać?

Już jednorazowe poddanie się mezoterapii gwarantuje znaczną poprawę stanu skóry, w tym stopnia jej nawilżenia. Przy regularnym odwiedzaniu naszej Kliniki mogą się Państwo spodziewać  kompleksowego zregenerowania cery, pożegnania wymienionych problemów skórnych, a także wyraźnego zredukowania oznak starzenia oraz cellulitu.

W naszej Klinice główny nacisk kładziemy na nawilżanie skóry, ponieważ wiemy, że od tego zależy skuteczność i trwałość jakichkolwiek innych zabiegów medycyny estetycznej. Bez przywrócenia równowagi w gospodarce wodnej nie ma mowy o zahamowaniu procesów starzenia.

Najlepsze preparaty

W Klinice Novoderm wykorzystujemy nie tylko najnowocześniejszy sprzęt, ale także stosujemy światowej klasy preparaty renomowanych producentów. To daje nam pewność, że każdy zabieg rewitalizujący skórę przyniesie widoczne efekty – zarówno estetyczne, jak i zdrowotne.

Poddając się zabiegowi w naszej Klinice mogą mieć Państwo pewność, że wykorzystamy całą naszą wiedzę i doświadczenie, by przywrócić Państwa skórę do olśniewającego stanu. Nie ma w tym żadnej magii czy obietnic bez pokrycia. Bazujemy na sprawdzonych procedurach medycznych, które są nie tylko efektywne, ale też bardzo bezpieczne.

Zapraszamy do Kliniki Novoderm na konsultację z naszymi lekarzami medycyny estetycznej. Zaproponujemy indywidualnie dobraną terapię, której celem jest zapewnienie Państwu pięknego, zdrowego i naturalnego wyglądu.

Sprawdź aktualny cennik mezoterapii.