O usłudze medycyny estetycznej

Czym właściwie jest medycyna estetyczna? Wiele osób powie, że to ingerencja w naturę, z której korzystają tylko ludzie próżni i z kompleksami. W Klinice Novoderm udowadniamy, że jest zupełnie inaczej. Nowoczesną medycynę estetyczną traktujemy jako sposób na podkreślenie naturalnych walorów urody i tym samym poprawę samopoczucia Pacjenta. To holistyczne podejście do tematu ludzkiego piękna doskonale się sprawdza i wyróżnia naszą Klinikę na rynku. Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzanych przez wybitnych specjalistów Novoderm.
 

medycyna estetyczna

Z gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa

Medycyna estetyczna jest bardzo odpowiedzialną dziedziną. Pacjenci, którzy odwiedzają naszą Klinikę, obdarzają nas pełnym zaufaniem i chcą mieć pewność, że znajdują się w dobrych rękach. W Novoderm zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro Pacjenta, proponując tylko takie zabiegi, co do których mamy pewność, że nie wywołają żadnych niepożądanych efektów zdrowotnych czy estetycznych.

W Klinice Novoderm pracują doświadczeni lekarze, którzy w czasie wieloletniej praktyki wyspecjalizowali się w przeprowadzaniu najskuteczniejszych zabiegów anti-aging. Nasza oferta obejmuje kompleksową opiekę nad Pacjentem, w ramach której doradzamy wybór odpowiedniej metody, rzetelnie przedstawiamy etapy procedury medycznej oraz zapewniamy profesjonalną, intymną atmosferę. Zależy nam na tym, aby Pacjenci Kliniki Novoderm byli nie tylko zadowoleni z efektów zabiegu, ale też po prostu czuli się u nas maksymalnie komfortowo.

W Klinice Novoderm szanujemy naszych Pacjentów, oferując im usługi na światowym poziomie. Stosujemy preparaty wyłącznie renomowanych producentów, a także specjalistyczny sprzęt klasy Premium. Członkowie naszego zespołu wyróżniają się kulturą osobistą i dyskrecją. W ten sposób wyznaczyliśmy najwyższy standard medycyny estetycznej.

Nasze specjalizacje

W Klinice Novoderm oferujemy zabiegi medycyny estetycznej pozwalające osiągnąć piękny wygląd w harmonii z naturalnymi potrzebami ciała. Specjalizujemy się w:

  • Usuwaniu zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej
  • Wolumetrii
  • Powiększaniu ust
  • Nawilżaniu i rewitalizacji skóry
  • Zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (tzw. wampirzy lifting)

Zabieg zawsze dopasowujemy do konkretnych potrzeb Pacjenta, co jest poprzedzone konsultacją lekarską. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego zapraszamy do skontaktowania się z naszą Kliniką i umówienia indywidualnej wizyty. Poświęcimy Państwu tyle czasu, ile tylko będzie trzeba. Dobre przygotowanie do zabiegu gwarantuje pełne zadowolenie z końcowego efektu.