Powiększanie ust

Piękne, jędrne usta mają ogromny wpływ na atrakcyjny wygląd twarzy. Z wiekiem, pod wpływem różnych procesów i zdarzeń życiowych ich kształt może się jednak znacznie zmienić. Medycyna estetyczna dysponuje skutecznymi metodami przywracania ustom pożądanej objętości i kształtu. Zespół Kliniki Novoderm specjalizuje się w najnowocześniejszych zabiegach powiększania ust. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 

Powiększanie ust

Bezpieczna, nieinwazyjna procedura medyczna

Zabieg powiększania, modelowania czy ujędrniania ust przeprowadzamy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego: podstawowego preparatu stosowanego w medycynie estetycznej. Warto podkreślić, że jest to naturalny składnik ludzkiego organizmu, który jednak z wiekiem i pod wpływem czynników środowiskowych zaczyna zanikać. Możemy go uzupełnić w naszej Klinice.

Powiększanie ust poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest metodą w pełni bezpieczną, stosowaną od wielu lat i doskonale rozpoznaną przez lekarzy medycyny estetycznej. Efekty utrzymują się nawet przez 7-9 miesięcy (jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu), a sam zabieg jest nieinwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Powrót do normalnego trybu życia następuje od razu po zabiegu. Przez około 2-3 dni może się utrzymywać delikatny obrzęk, którym nie należy się przejmować. Po 1-2 tygodniach efekt zostaje utrwalony, a jest nim zyskanie pięknych, zmysłowych, doskonale wymodelowanych ust.

Wskazania do wykonania zabiegu

Podstawowym wskazaniem jest po prostu chęć poprawienia swojej urody. Na powiększenie ust bardzo często decydują się panie (ale i panowie), które narzekają na to, że ich wargi są zbyt wąskie, co zaburza proporcje twarzy.

Zabieg ten jest podstawowym sposobem na zniwelowanie znacznej asymetrii ust, np. po wypadku, oparzeniu czy z powodów genetycznych. Wymodelowanie ust pozwala Pacjentowi odzyskać pewność siebie i komfort psychiczny.

Powiększanie kwasem hialuronowym wykonujemy również w celu podniesienia kącików ust, ujędrnienia warg, korekcji konturu czy dogłębnego nawilżenia ust, co ma pozytywny wpływ zarówno na ich wygląd, jak i kondycję. Zabieg gwarantuje znaczne zniwelowanie zmarszczek powstałych na ustach, dlatego zaliczamy go do klasycznych procedur przeciwstarzeniowych.

Modelowanie ust przy pomocy wypełnienia kwasem hialuronowym jest bardzo skuteczną i bezbolesną metodą, stanowiącą fantastyczną alternatywę dla zabiegów inwazyjnych (chirurgicznych). Mogą się jej poddać Pacjenci obojga płci i w dowolnym wieku.

Jeśli nie mają Państwo pewności, czy zabieg powiększania ust to dobra decyzja, zapraszamy na indywidualne konsultacje do Kliniki Novoderm. Nasi lekarze medycyny estetycznej służą fachowymi poradami i z przyjemnością rozwieją Państwa wątpliwości.

Sprawdź cennik powiększania ust.