Preparaty

Medycyna estetyczna XXI wieku to harmonijne połączenie dążenia do piękna z dbałością o naturalne potrzeby skóry. Każde ciało jest niepowtarzalne, a naszym zadaniem jest podkreślenie jego najpiękniejszych cech. W Klinice Novoderm wykorzystujemy do tego wyłącznie profesjonalne produkty kosmetyczne i kosmetologiczne z najwyższej półki.

profesjonalne produkty kosmetyczne i kosmetologiczne

Preparaty, którym ufamy

W naszej klinice nie ma miejsca na eksperymentowanie ze zdrowiem Pacjentów. Dlatego sięgamy po sprawdzone produkty renomowanych marek, które stosujemy od lat i wiemy wszystko zarówno o ich składzie, jak i działaniu.

Klinika Novoderm wykorzystuje preparaty klasy Premium, w tym m.in.:

  • Botox
  • Juvederm: Voluma, Volift, Volbella, Volite
  • Teosyal Redensity
  • Stylage
  • RRS
  • Dermaheal
  • Dr. Cyj HairFiller
  • Linerase

Każdy produkt stosowany w naszej Klinice został drobiazgowo przebadany dermatologicznie, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jest bardzo skuteczny w hamowaniu procesów starzeniowych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dlatego nie pozwalamy sobie na korzystanie z produktów, których jakość nie została potwierdzona przez naszych specjalistów i samych Pacjentów.

Odpowiedzialne podejście do wyboru preparatów

Naczelną zasadą obowiązującą w Klinice Novoderm jest indywidualny dobór konkretnego produktu do cech skóry Pacjenta. Na podstawie wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że nie ma preparatów w 100% uniwersalnych. Dlatego przed zastosowaniem produktu nasi eksperci przeprowadzają wnikliwy wywiad kosmetologiczny. Dzięki temu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo zabiegu.

W naszej klinice wierzymy, że najlepszym źródłem dobroczynnych składników dla ludzkiej skóry jest natura. Świadomie wybieramy więc preparaty, które zawierają tylko takie ilości syntetycznych dodatków, jakie są niezbędne do zapewnienia optymalnego efektu zabiegu.

Deklaracja jakości

Każdy Pacjent przekraczający próg Kliniki Novoderm zostaje otoczony specjalistyczną opieką. Deklarujemy zapewnienie Państwu najwyższego komfortu, a także maksymalnego bezpieczeństwa. Zbudowanie zaufania na linii Pacjent-lekarz jest dla nas najważniejsze i dążą do tego wszyscy pracownicy Kliniki, od personelu po lekarzy medycyny estetycznej.

W Klinice Novoderm stosujemy najwyższe standardy medyczne. Nigdy nie używamy preparatów i akcesoriów, które w jakikolwiek sposób mogłyby zagrażać Pacjentom. To nasza deklaracja, z której zawsze się wywiążemy.

 

GAMA WYPELNIACZY JUVEDERM®

KOLEKCJA VYCROSS®

 

JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine to preparat w postaci delikatnego żelu o stężeniu 20 mg kwasu hialuronowego służący do przywracania objętości twarzy. Preparat JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom liftingującym, pomaga w szybki i naturalny sposób odzyskać utracona objętość policzków i podbródka zapewniając delikatny efekt liftingu. JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine subtelnie odtwarza kształt policzków, podnosząc je i ujędrniając. Przywraca utracona z wiekiem objętość twarzy, odtwarza jej młodzieńcze proporcje, wyrównuje linie żuchwy, podkreśla wydatność kości policzkowych. Preparat dodatkowo nawilża skore, pozwala odzyskać jej naturalna elastyczność i gęstość. Daje delikatny efekt liftingu bez operacji. Już po jednym zabiegu można zauważyć pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje zdecydowanie odświeżony wygląd i wygląda naturalnie Preparat zawiera lidokainę – środek znieczulający dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta. JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine daje długotrwały efekt - nawet do 24 miesięcy.

Preparat wyróżniony tytułem Perły Dermatologii Estetycznej w 2014 roku w kategorii „Najlepszy preparat do modelowania twarzy”

 

JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine to preparat w postaci gładkiego żelu o stężeniu 15 mg kwasu hialuronowego. Produkt JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine powstał w oparciu o innowacyjna technologie VYCROSS®, która pozwala na wykorzystanie niższego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu ewentualny obrzęk po zabiegu jest mniej widoczny i szybciej ustępuje. Pozwala to pacjentom na bardzo szybki powrót do codziennych zajęć. JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine to wszechstronny wypełniacz umożliwiający m.in. redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełna rewitalizacje. Gładka konsystencja preparatu umożliwia wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fałdów oraz przywrócenie utraconej objętości, dzięki czemu skora odzyskuje młodzieńczy wygląd. Preparat pomaga kompleksowo zaopatrzyć okolice oka poprzez wypełnienie zapadniętej okolicy podoczodołowej, kurzych łapek, zmarszczek gładzizny czoła jak tez poziomych zmarszczek czoła dając efekt odświeżenia i rozświetlenia. JUVEDERM® VOLBELLA® zawiera również środek znieczulający - lidokainę, który sprawia, ze zabieg jest przyjemniejszy. Pomaga w uzyskaniu naturalnego wyglądu i zapewnia dłuższy czas działania. W praktyce oznacza to, iż efekt utrzymuje się aż do 12 miesięcy.

Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2016 roku w kategorii „Najlepszy preparat do rewitalizacji okolicy oka”

 

JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Produkt ten powstał z wykorzystaniem unikalnej technologii VYCROSS®. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine jest najbardziej uniwersalnym produktem z kolekcji VYCROSS®. Zabieg z jego wykorzystaniem jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem estetycznym, charakteryzuje się krótkim okresem regeneracji po iniekcji i jedynie na krótko przerywa codzienne czynności. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine przeznaczony jest do zabiegów w obrębie fałd nosowo-wargowych, kości policzkowych, policzków, ust, brwi, podbródka i linii żuchwy. Zmniejsza lub wygładza linie, zmarszczki i fałdy skory, nadając jej świeższy i bardziej promienny wygląd, przywraca utracona objętość policzków i podbródka, zapewniając delikatny efekt liftingujący, pozwala przywrócić owal i objętość twarzy, pozwala zwiększyć objętość ust i zniwelować opadające kąciki ust i linie marionetki. Pomaga skorygować brwi. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się nawet do 15 miesięcy. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine idealnie sprawdza się również w rewitalizacji dłoni dając naturalny rezultat gładkich, nawilżonych dłoni. Preparat jest również dostępny w opakowaniu 2 x 0,55 ml i występuje pod nazwa - JUVEDERM® VOLIFT® RETOUCH.

Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2015 roku w kategorii „Zabieg Roku 2015”

 

GAMA WYPELNIACZY JUVEDERM® ULTRA

KOLEKCJA HYLACROSS®

 

JUVEDERM® ULTRA

JUVEDERM® ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokaina (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i podkreślić kontur ust.

JUVEDERM® ULTRA 2

JUVEDERM® ULTRA 2 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu usunięcia drobnych linii i zmarszczek, w szczególności w okolicach oczu.

JUVEDERM® ULTRA 3

JUVEDERM® ULTRA 3 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek, np. fałdy nosowo-wargowe.

JUVEDERM® ULTRA 4

JUVEDERM® ULTRA 4 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, zapewniający intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany w celu usunięcia znaczących zagłębień skory i bruzd za pomocą wstrzyknięć, a także do korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

 

JUVEDERM® ULTRA SMILE™

JUVEDERM® ULTRA SMILE™ to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokaina (miejscowym środkiem znieczulającym) przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.

 

JUVEDERM® HYDRATE™

JUVEDERM® HYDRATE™ to preparat do wstrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego, opracowany w celu poprawiania nawilżenia i elastyczności skory.

Kolekcja naszych wypełniaczy JUVEDERM® jest laureatem tytułu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”

Juvederm® to gama posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych.