PRX‑T 33 – Biorewitalizacja
Cennik
Zabieg | Cena |
PRX T‑33 | 400 zł |
Czym jest PRX‑T 33 – Biorewitalizacja?
Rewitalizacja skóry PRX‑T 33
PRX‑T 33 to nowoczesny kwas medyczny o szerokim zastosowaniu. Zabieg pozwala pozbyć się uciążliwych zmian skórnych na drodze peelingu chemicznego. Preparat złuszcza naskórek w sposób bezbolesny, nie wywołując przy tym dyskomfortu u pacjenta. Ważnym rezultatem jego zastosowania jest także pobudzenie komórek do wzmożonej produkcji kolagenu i autoregeneracji. Dzięki temu w widoczny sposób cofnięte zostają efekty procesu starzenia:
- zmarszczki mimiczne (m.in. kurze łapki),
- plamy starcze,
- linie marionetki,
- melasma,
- rozszerzone pory,
- bruzdy nosowo-wargowe,
- trądzik,
- zaskórniki,
- przebarwienia,
- pęknięte naczynka,
- rumień.
Najważniejsze aspekty zabiegu
Częste pytania
Jaki jest przebieg zabiegu?
Po oczyszczeniu twarzy pacjenta lekarz medycyny estetycznej rozprowadza na powierzchni zabiegowej specjalny żel zawierający dobroczynne substancje aktywne. Następnie wmasowuje w ciało pacjenta kilka warstw preparatu, a na koniec przemywa jego twarz wodą.
Kiedy są widoczne efekty zabiegu?
Efekty zabiegu są widoczne niemal od razu. Skóra staje się nawilżona i wygładzona, zmarszczki zostają spłycone. W obrębie twarzy i ciała zanika także rumień oraz wszelkiego rodzaju przebarwienia. Blizny zostają spłycone, a widoczność rozstępów jest zdecydowanie mniejsza niż przed biorewitalizacją. Komórki skóry tracą też swoją wiotkość na rzecz ujędrnienia i rozjaśnienia. Dzięki temu poprawia się owal twarzy, cera wydaje się odmłodzona i bardziej promienna, a jej koloryt się wyrównuje.
Jak przygotować się do zabiegu?
Rewitalizacja skóry PRX‑T 33 to zabieg wyjątkowo mało inwazyjny, dzięki czemu nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. Można go też wykonywać o każdej porze roku, co jest niewskazane np. w przypadku laseroterapii. Najbardziej optymalne efekty można osiągnąć łącząc biorewitalizację z innymi procedurami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia, nici liftingujące czy też zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
Przeciwwskazania
- alergia na którykolwiek składnik preparatu,
- aktywne choroby bakteryjne,
- bielactwo,
- brodawki,
- otwarte rany,
- atopowe zapalenie skóry,
- łojotokowe zapalenie skóry,
- aktywna łuszczyca,
- przyjmowanie niektórych leków.