Zabieg powiększania penisa- MAN’S SIZING

Jednym z istotnych czynników wpływających na kondycję psychiczną mężczyzn jest wielkość, wygląd i kształt penisa. Zbyt mały rozmiar, czy nieregularny kształt mogą doprowadzić do unikania kontaktów intymnych, utraty pewności siebie, kompleksów, a w konsekwencji  do zaburzeń zdrowotnych.

 

ZAPISZ SIĘ NA NATURALNY I BEZPIECZNY ZABIEG

 POWIĘKSZANIA I POGRUBIANIA PRĄCIA - MAN’S SIZING

 

GWARANTUJEMY DYSKRECJĘ

powiększanie penisa

 

Jako pierwsza klinika w Łodzi wykonujemy innowacyjny i w pełni naturalny zabieg powiększania prącia przy użyciu tłuszczu własnego, wzbogaconego osoczem bogatopłytkowym.

 

Własny tłuszcz jest najlepiej tolerowanym przez organizm wypełniaczem. A wzmocniony osoczem bogatopłytkowym zawierającym czynniki wzrostu szybko się przyjmuje, dochodzi do powstawania nowych kapilar, które odżywiają przeszczep, a tkanka odznacza  się dużym potencjałem regeneracyjnym. Dodatkową zaletą zabiegu własnym tłuszczem jest odporność na grawitację i brak przemieszczania  się wewnątrz prącia, co ma miejsce przy syntetycznych wypełniaczach, np. kwasie hialuronowym.

 

Na czym polega zabieg?              

Zabieg powiększania penisa przeszczepem tłuszczu z osoczem bogatopłytkowym przebiega w dwóch etapach, które wykonywane są w czasie jednej wizyty.

W pierwszym następuje pobranie tkanek do przeszczepu. Tkankę tłuszczową pobiera się z okolicy brzucha lub ud. Krew pobierana jest standardowo z żyły łokciowej.

Następnie oba preparaty są odwirowywane i separowane tak, aby uzyskać preparat o jak najlepszych parametrach. Tak przygotowany lipotransfer implantuje się za pomocą specjalnej kaniuli pomiędzy skórę a ciała jamiste prącia. Dzięki temu uzyskuje się zwiększenie zarówno długości jak i obwodu penisa.

Czas trwania zabiegu: 1-2 godz.

Zabieg jest bezbolesny (wykonywany w znieczuleniu miejscowym).

 

Jakich efektów można się spodziewać?                                                        

Efekty zabiegu są spektakularne i utrzymują się ok 3 lat.

Obserwujemy 0,5-1,5cm przyrostu długości prącia oraz 3-4cm przyrostu obwodu.

Zabieg może być powtarzany.

 

Cena zabiegu: od 3500 zł. Aktualny cennik powiększania penisa.