Leczenie łysienia

Leczenie łysienia.

Wypadanie włosów czy łysienie, to problem dotykający zarówno kobiety jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Przyczyny łysienia mają bardzo różne podłoża: od niewłaściwej pielęgnacji, przez niedobór witamin i składników mineralnych w organizmie, aż do przyczyn  hormonalnych.

W klinice Novoderm proponujemy skuteczne sposoby leczenia wypadania włosów i łysienia.

 

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE  

 

Osocze bogatopłytkowe, czyli w skrócie PRP, pozyskujemy z krwi Pacjenta. Pierwszym etapem procedury jest bardzo dokładny wywiad lekarski, który pozwala nam wykluczyć jakiekolwiek przeciwwskazania zdrowotne (np. nowotwór czy choroby krwi). Następnie przechodzimy do pobrania krwi, która zostaje później odwirowana w celu uzyskania aktywnych trombocytów.

To właśnie aktywne trombocyty mają znakomity wpływ na proces regeneracji komórek skóry głowy, pobudzając włosy do wzrostu.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym wykazuje znakomitą skuteczność w walce z łysieniem androgenowym, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

 

Rezultaty zabiegu:                                                                

- poprawia się zarówno jakość włosów, jak i ich gęstość

- włosy stają się grubsze, mniej łamliwe

- pobudzone jest szybsze odrastanie włosów

- wypadanie włosów stopniowo się zmniejsza

- udaje się zatrzymać proces utraty włosów i przywrócić ich dawną gęstość

Zaleca się przeprowadzić serię 3-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Cennik

                     

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

Mezoterapia igłowa specjalnie dobranym preparatem zawierającym aktywne składniki, to jeden z najbardziej skutecznych sposobów do walki z wypadaniem włosów. Liczne nakłucia pobudzają cebulki włosów, a wprowadzone składniki odżywcze aktywują procesy regeneracyjne, poprawiają ukrwienie skóry głowy i stymulują wzrost włosów.

W klinice Novoderm do każdego pacjenta z problemem wypadania włosów podchodzimy indywidualnie, najpierw przeprowadzając szczegółowy wywiad lekarski, dotyczący dotychczasowego leczenia, po czym dobieramy odpowiedni preparat do mezoterapii skóry głowy.

Całą procedurę przeprowadza lekarz, dlatego zabiegi w naszej klinice odznaczają się nie tylko skutecznością ale i bezpieczeństwem pacjenta.