Lifting HIFU bez skalpela - przekonaj się, jakie daje efekty!

Nasi specjaliści podkreślają, że lifting HIFU jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim z tego powodu, że daje bardzo dobre efekty, a przy tym jest zabiegiem bezpiecznym i nie wymagającym długiego powrotu do pełnej sprawności, jak ma to miejsce w przypadku liftingu chirurgicznego. To bardzo istotne, ponieważ zarówno bezpieczeństwo jak i możliwość szybkiego powrotu do codziennych aktywności jest dla większości klientów niezwykle ważne.

Na co pomaga Lifting HIFU?

 

Zabieg warto wykonać przede wszystkim wtedy, gdy nie jesteśmy zadowoleni ze stanu swojej skóry. Liczne zmarszczki, głębokie bruzdy, wyraźnie mało jędrna skóra i utracony owal twarzy to właśnie w te przypadki, w których zabieg okazuje się rewelacyjnym rozwiązaniem. Zabieg doskonale poprawia owal twarzy, między innymi usuwając nieestetyczne chomiczki. Dodatkowo zwiększa elastyczność skóry, likwiduje podwójny podbródek i unosi brwi. 

 

Lifting HIFU doskonale radzi sobie także z wiotką skórą twarzy i to bez skalpela! Dla wielu osób jest to zaskakujące, ponieważ problem obwisłej skóry twarzy wydaje się być bardzo trudny do usunięcia. To prawda, jednak nowoczesna technologia liftingu HIFU udowania, że jest to możliwe.

 

Niezwykłe zastosowanie liftingu HIFU

 

Lifting bez skalpela HIFU można także użyć w celu redukcji tkanki tłuszczowej gromadzącej się w okolicy brzucha, bioder, ramion i ud oraz w celu usunięcia niechcianego cellulitu. To zaskakujące zastosowanie tej metody, ale jak pokazuje praktyka, przynoszące doskonałe efekty. Spektakularne i długo utrzymujące się rezultaty sprawiają, że coraz częściej specjaliści zalecają swoim klientką tę metodę nie tylko w przypadku szukania najlepszego zabiegu na twarz, ale także na ciało.

 

Na czym polega lifting HIFU?

 

Lifting High Intensity Focused Ultrasound to jeden z najbardziej nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jego głównym zadaniem jest odmłodzenie skóry twarzy oraz usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej. Jego działanie opiera się na fali dźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która efektywnie dociera do warstwy SMAS w skórze, na głębokość 3,5-4,5 cm, gdzie powoduje tarcie komórek oraz ich przegrzanie. W efekcie dochodzi do uszkodzenia włókien kolagenowych i ich naturalnej odbudowy. Powstają nowe włókna kolagenowe, które w największej mierze odpowiedzialne są za młody wygląd skóry. Skóra odzyskuje jędrność, zagęszcza się, zwiększa się jej napięcie, a zmarszczki zostają skutecznie wygładzone. 

 

Lifting HIFU V-MAX pozwala także na wykonanie zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w newralgicznych miejscach. W wyniku działania urządzenia warstwa zalegającego tłuszczu gromadząca się na głębokości od 10mm do 20mm w skórze ciała zostaje roztopiona. 

 

Jeżeli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego tłuszczu lub zrewitalizować skórę ciała, to zdecyduj się właśnie na ten zabieg wykonywany w naszej klinice medycyny estetycznej. Polecamy szczególnie tę metodę, ponieważ jest bezbolesna, a sam zabieg nie trwa długo. Likwidacja tkanki tłuszczowej zajmuje około 30 minut podczas jednego zabiegu (należy wykonać serię), podwójnego podbródka - około 20 minut, lifting skóry twarzy - około 60 minut.

 

Najczęściej nasi specjaliści zalecają wykonanie niewielkiej serii zabiegów (od 1 do 3, co jest zależne od stanu skóry i wielkości problemu), które przeprowadza się w odstępach dwutygodniowych. Istotne jest również to, że efekty utrzymują się nawet przez 1,5 roku, dlatego lifting ten uznawany jest za szybką metodę, dającą długotrwałe efekty. Warto się na nią zdecydować. Tym bardziej z tego powodu, że jest to metoda w pełni nieinwazyjna, po której nie pozostają żadne widoczne ślady. Bezpośrednio po wykonaniu liftingu będziesz mogła powrócić do swojej codziennej aktywności.